Moje sny mi davaju kridla a s nimu vzlietnem ku hviezdam, Tomu verte!

Naruto-Virtual-Life u Layli

25. října 2008 v 11:26 | Koda-san |  My Own Diary
A takťiež som sa stala členkou Naruto-Virtual-Life :D

Jméno: Koda
Věk: 15
Hodnost: Jounin, občas vypomáhá ANBU

Koda se narodila ve skryté Listové vesnici. Její matka pochází z Uchiha klanu a otec z klanu Tora, který už nějaký čas chovají bílé tygry. Koda umí používat jak sharingan tak Toratsu. Kekkei Genkai Toratsu spočívá vtom, že Kodě narostou tesáky a drápy a získá neuvěřitelnou až nebezpečnou rychlost plus zvířecí instinkty(sluch, čich...).

Když bylo Kodě 5let, napadl jejich rodinu Orochimaru s Kabutem. Uchiha klan ani vyvraždit nemuseli, páč se o to postaral Itachi. Proto se hlavně zaměřil na Tora klan. Dalo by se říct, že to byl Had proti Tygrovi. Bohužel Orochimaru vyhrál. Ti tygři, kteří jakž takž přežili si vzal a dal jim nějakou drogu aby ho poslouchali a byli na jeho straně.
Kodu zachránil tátův tygr Kaira. Od té doby spolu bojují a Kaira si Kodu velmi hlídá.

Kodu si vzala o péče Tsunade. Díky ní a Kaiře se Koda neuvěřitelně zlepšila a zesílila. Časem se hodně spřátelila s Narutem, který ji také pomáhal a hodně podporoval. Koda má v Konoze spoustu kamarádů, už jen díky její povaze. Teď je Koda jounin a jak už bylo zmiňováno, občas pomáhá ANBU ninjům. Na jedné dlouhé misi se seznámila s nějakými členy Akatsuki

Teď je Kodě 15 a půl a poslední dobou tráví hodně času s Itachim. Itachi se celkem zmněil. Říkali to ostatní členové. Koda ho změnila a nikomu to nevadí, spíš naopak. Koda je do něj až po uši zamilovaná a Itachi do ní taky. Jednou při večeři jí slíbil, že až budou dospělí, tak si ji vezmě za ženu.

Email:bebe.beky@zoznam.sk
Blog: koda-white-tiger.blog.cz

Arigatooo
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Layla Hatake tvoje SBéčko! Layla Hatake tvoje SBéčko! | Web | 27. října 2008 v 9:45 | Reagovat

kodo seš zařazená do týmu a máš 1.misy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama